YDS Hazırlık Kursu

İÜC SEM Yabancı Dil Kursları: İngilizce YDS Hazırlık
Eylül Dönemi İngilizce YDS sınavına yönelik hazırlık yapmak isteyen ve yapılacak düzey belirleme sınavından en az orta düzey olduğu belirlenen adaylar katılabilir. Kesin kurs kayıtları öncesinde duyurulacak bir tarihte düzey belirleme sınavı uygulanacaktır. Düzey Belirleme Sınav tarihleri sem.istanbulc.edu.tr adresinden takip edilebilir. Düzey belirleme sınavı sonuçlarına göre hafta içi ve hafta sonu sınıfları oluşturulacaktır. Sınıflarımız en az 10 katılımcı ile açılacak olup sınıflarımıza en çok 25 Kayıtlı öğrenci alınacaktır. İngilizce Kurslarımız İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi içinde Mühendislik Fakültesi içindeki dersliklerde yapılacaktır.
Hafta içi İngilizce YDS kurslarımız, 17 Haziran 2019 – 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri 4’er saat olmak üzere 18:30 – 21:30 saatleri arasında 10 hafta boyunca haftada 12 saat olarak yapılacaktır. Toplam 120 Saat olarak planlanan yabancı dil eğitimlerimiz İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından verilecektir.
Hafta Sonu İngilizce YDS kurslarımız ise 15 Haziran 2019 – 1 Eylül 2019  tarihleri arasında hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri sabahları 9.30 – 13.30 saatleri arasında 5’er saat olmak üzere 12 Hafta, haftada 10’ar saat biçiminde yapılacaktır. Toplam 120 Saat olarak planlanan yabancı dil eğitimlerimiz İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından verilecektir.xflashxEĞİTİM TARİHLERİ GÜNCELLENMEKTEDİR...!YDS HAFTA İÇİ KURSU: ( ) Pazartesi, Çarşamba, Perşembe  günleri 18:30-21:30  saatleri arasında yapılacaktır.


Hafta içi İngilizce YDS kurslarımız, hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri 4’er saat olmak üzere 18:30 – 21:30 saatleri arasında 10 hafta boyunca haftada 12 saat olarak yapılacaktır. Toplam 120 Saat olarak planlanan yabancı dil eğitimlerimiz İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından verilecektir.


YDS HAFTA SONU KURSU: ( )

Cumartesi, Pazar  günleri 09:30-13:30  saatleri arasında yapılacaktır.

Hafta Sonu İngilizce YDS kurslarımız ise tarihleri arasında hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri sabahları 9.30 – 13.30 saatleri arasında 5’er saat olmak üzere 12 Hafta, haftada 10’ar saat biçiminde yapılacaktır. Toplam 120 Saat olarak planlanan yabancı dil eğitimlerimiz İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından verilecektir. 


YDS İngilizce hazırlık kursumuza katılmak için, 
Puan hedefini de göz önüne alarak öğrencilerimizin en az Orta (Intermediate) düzeyde İngilizce dil becerisine sahip olmaları gerekmektedir.Eğitim alacak her katılımcı için (120 Saat) 1250 TL dir.  (%8 KDV Dahil)

Kurs kitapları, kurs başlangıcında  100 TL  karşılığında verilecektir.